Apie juodąją magiją

 

Juodoji magija tai būdas konkrečiais ritualais pasiekti norimų rezultatų. Daugeliui atrodo jog juodoji magija yra būtinai blogis, tačiau tai ištiesų nėra taip. Juodoji magija - tai išties Tamsos jėgų veikimas. Tačiau ar galima galvoti apie tai jog tai ištiesu blogis jeigu Jus paliko mylimas asmuo, jeigu sergate mirtina liga, jeigu Jus lydi nuolatinės nesėkmės, pinigų stoka... Visuomenės stereotipai išties žiauriai negailestingi Tamsos jėgoms, tačiau jos gali dosniai apdovanoti žmogų. Tokie stereotipai kaip sielos pardavimas velniui, sutarties krauju pasirašymas tebera tik fanatikų klierikalistų pramanas siekiantis užkirsti pasitikėjimą visagale magijos jėga.

Štai kėli atvėjai, kai juodoji magija išties gali jums padėti

  1.  Mirtina liga serga jūsų mylimas asmuo. Gydytojai atsisako jam padėti. Tačiau netgi ketvirtos stadijos onkologinė liga gali būti įveikta mago. Net tada, kai užgęsta viltis.
  2. Jūs esate paliktas mylimo asmens be kurio neįsivaizdavote savo gyvenimo. Vėl gi susigražinti jo niekas nepadės. išskyrus juodus magus.
  3. Jūs neteisėtai apkaltintas, suniokotas. visi nuo jūsų nusisuko. Juodoji magija - tai būdas kad žmogus gautu pelnytą kerštą.

Žinoma, jog juodoji magija nėra žaidimas. Tačiau profesionalas žino, kaip apsaugoti klientą nuo atgalinio smūgio. Tai daroma ir gyvūno aukojimo metodu, ir ligos ar negatyvo perkelimo kapams ir dar begalybe kitų metodikų.

Žinokit, kad Juodoji magija  - būdas pakeisti savo gyvenimą. Tačiau tik sumaniems žmonėms.

History of project

In this part you can describe the project's history and give reasons for its creation. It is convinient to mention project milestones and honor participating people.